Soru: Pubg Mobile Çin Sürümü?

PUBG Mobile Çin sürümü adı ne?

Game For Peace, PUBG Mobile ‘ın Çin versiyonu.

PUBG Mobile Çin sürümü nasıl indirilir 2020?

PUBG Çin Sürümü Nasıl indirilir? APK Dosyalarını Yükleyebilmek için;

  1. Ayarlar’a tıklayın.
  2. Arama butonuna Güvenlik yazın veya manuel olarak Güvenlik sekmesini bulun.
  3. Güvenlik sekmesinde Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneği bulup etkinleştirin.
  4. Son olarak aktif hale getirebilmek için onaylayın.

PUBG Mobile Çin versiyonu nasıl yüklenir?

Pubg Mobile Nasıl İndirilir ve Yüklenir? Pubg mobile oyununu indirmek için öncelikle bir market uygulamasına giriş sağlamanız gerekiyor. Eğer Android kullanıcısı iseniz google play store, ios kullanıcısı iseniz app store uygulamasına girerek arama butonuna Pubg mobile yazarak ilk çıkan seçenekte indirebilirsiniz.

Game for Peace hangi ülkenin?

Game for Peace, PUBG Mobile’ın Çin versiyonu ve geçen yılın mayıs ayında Tencent imzalı olarak yayımlandı. Normal PUBG Mobile ile kıyaslandığında oyun içi farklılıkları bulunan bu versiyonda, Çin hükümeti tarafından belirlenen tüm kısıtlamalar ve parametreler karşılanıyor.

Kore PUBG hangi ülkenin?

PUBG, Güney Kore merkezli BlueHole şirketi tarafından geliştirilmiştir ve yayımlanmıştır.

PUBG Mobile Marching nedir?

PUBG Mobile: Marching (eskiden Army Attack olarak bilinen) Asya pazarı için Tencent tarafından geliştirilen PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS oyununun resmi bir versiyonudur. Oyunun HUD’si haritadaki yeriniz ve adada bulunan zayiatlar hakkındaki bilgileri gösterir.

You might be interested:  Soru: Çin Seddi Ne Zaman Vizyonda?

PUBG Steamdan nasıl indirilir?

Steam ‘i indirin ve yükleyin buharveya başlığı PUBG Corporation ve Tencent Games’ten satın almak, indirmek ve yüklemek için gerekli yazılımı ve ardından oynatın. Devam etmek için resmi Steam sitesine bağlanın ve önce yeşil butona tıklayın Steam ‘i yükleyin (sağ üst) ve ardından öğenin üzerinde BUHARI YÜKLEME.

PUBG beta sürümü nedir?

BETA PUBG MOBILE, PUBG ‘nin eğlencesini ve heyecanını alan ve size yeni ve erişilebilir bir şekilde ulaşan akıllı telefonlar ve mobil cihazlar için çok oyunculu bir oyundur. BETA PUBG MOBILE, başka hiçbir yerde bulunamayacak yeni bir deneyim sunuyor.

PUBG mobil Google’dan nasıl indirilir?

PUBG Mobile Android için nasıl indirilir? İlk olarak Android cihazınızdan Google Play Store’a girin. Arama kutucuğuna ‘ PUBG Mobile ‘ yazın. Daha sonra oyunun üzerine dokunarak detay ekranına gidin.

PUBG Vng nedir?

PUBG MOBILE (VN), akıllı telefonlar için geliştirilen PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un Vietnam için geliştirilmiş bir versiyonudur. Güneydoğu Asya’da bu ülkeye yönelik, konuk olarak erişebileceğiniz ve Google gibi sosyal ağları kullanarak kendinizi tanımlayabileceğiniz özel bir sürümdür.

PUBG Mobile kaldırıldı mı?

Fortnite’tan sonra şimdi de Tencent’in popüler Battle Royale oyunu PUBG Mobile yasaklandı. Hükümet, bu uygulama ve oyunların Hindistan dışındaki konumlarda bulunan sunuculara kullanıcı verilerini yetkisiz bir şekilde gizlice gönderdiğini belirtiyor.

PUBG Mobile India ne zaman çıkacak?

BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA, 18 Mayıs 2021’de Google Play’de ön kayıtlar için canlı yayına geçti ve bugün itibariyle 40 milyon ön kayıt sayısını aştı. Oyunun Erken Erişimi 17 Haziran 2021’de başladı ve oyunu deneyen ve geri bildirim sağlayan 20 milyon oyuncuyla oyun, topluluktan inanılmaz bir destek gördü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *