Soru: Ptt Çin Kargo Takip?

PTT kargom şu an nerede?

Kargo takibi yapabileceğiniz son yol ise PTT Kargo ‘yu telefon ile aramaktır. 444 1 788 telefon numaralı çağrı merkezini arayarak kargo sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca PTT tarafından 0850 222 1 788 telefon numarasında işitme ve konuşma engelliler için görüntülü konuşma hizmeti sunulmaktadır.

PTT adıma posta var mı?

PTT İsimden (Barkodsuz) Kargo Sorgulaması Nasıl Yapılır? 444 1 788 numaralı çağrı merkezini arayın. (GSM Hattınıza ait paketinizin her yöne limitinden yararlanabilirsiniz.) Ardından müşteri temsilcisine bir zaman aralığı belirterek (son bir hafta gibi) adınızı, soyadınızı ve adresinize ait il/ilçe bilgisini aktarın.

PTT kargo Takip nasil bakilir?

Bilgisayar ya da akıllı cihazlarınızdan PTT resmi internet sayfasına giriş yapın. kategorisinden “Gönderi Takibi ” yazısına basın. güvenlik kodu bilgilerinin girilmesi beklenir. “sorgula” seçeneğine basın.

PTT barkod sorgulama nasıl yapılır?

PTT Üzerinden Yapılan Barkodla Sorgulama PTT kargo takip iletişim adresi olan http://gonderitakip. ptt.gov.tr/ adresine girerek gönderinin üzerinde bulunan barkod numarası ile gönderi sorgulama işlemin anında yapılır.

PTT kargo ne zaman gelir?

PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Çin Deki Müslüman Sayısı?

Kargonun nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Kargomun nerede olduğunu nasıl takip edebilirim?

  1. Web sitemizin “Gönderi Takibi”) modülü üzerinden.
  2. Çağrı Merkezimizi (444 99 99 ) arayarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
  3. Mobil Servislerimiz ‘den faydalanarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

PTT adıma mektup var mı?

PTT mektup sorgulama yapabilmek için www.gonderitakip. ptt.gov.tr adresi üzerinde 13 haneli barkod numarasının yazılması gerekmektedir. Yazılan numara ile arama yapıldığında tıpkı kargo takibi gibi mektup takibi de yapılabilmektedir.

PTT adıma gelen tebligatı nasıl öğrenebilirim?

Vatandaşlar taraflarına gönderilen kargo tebligatları barkod numarasını girerek internet üzerinden hızlıca kontrol edebilmektedirler. PTT sitesi üzerinden kargo tebligat sorgulamak için; l İnternet üzerinden gonderitakip. ptt.gov.tr adresine gidin.

PTT iş yerine sevk edildi ne demek?

” PTT İşyerine Sevk Edildi ” ifadesi kargonuzun en yakın PTT şubesine ulaştığını ve ertesi gün dağıtıma çıkacağı anlamına gelmektedir. Kargonuz ertesi gün size teslim edilmek üzere bulunduğunuz adrese en yakın PTT Şubesine teslim edilmiştir.

APS sorgulama nasıl yapılır?

PTT APS Sorgusunu Telefonla Nasıl Yaparım? Telefonla PTT APS sorgusu yapmak için 444 1 778 nolu hattı aramanız gerekmektedir. işlem için sadece kargo takip numaranızı söylemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca kargo takip numarasını unutmanız halinde de bu şekilde kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

PTT Kargom Nerede iletişim?

PTT aracılığı ile ulaşım sağlayan tüm kargo gönderilerinizin nerede ve hangi gönderim aşamasında olduğunu öğrenebilmek için 444 1 788 numaralı PTT müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. PTT Kargo Saat Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor?

Aras kargomu nasıl takip edebilirim?

Bunun için yapılması gereken il şey Aras Kargo firmasının internet adresine girmektir. İnternet adresinde karşınıza çıkacak ekranda kargo sorgulama işlemleri yapılır. Kargonuzun takip numarası ilgili boşluğa girilmelidir. Daha sonra sorgula sekmesine tıklamanız yeterlidir.

You might be interested:  Soru: Çin Yemek Çubuğu Nasıl Tutulur?

Kargonun barkod numarası nerede yazar?

Gönderi takibi yazısının hemen altında yer alan kutucuğa gönderinin üzerinde yazan barkod kodunun girilmesi gerekir. Barkod kodu harfler ve rakamlardan oluştuğu için büyük-küçük harflere dikkat ederek giriş yapın. Barkod kodunun altında yer alan kutucuğa ise ekranda gözüken güvenlik kodunu yazın.

PTT kargo numaramı nasıl öğrenebilirim?

İnternetten http://gonderitakip. ptt.gov.tr/ adresine giriş yapın. Açılan sayfada kargo takip bölümü gelerek PTT takip numarasını (barkod numarası ) yazarak kargo takibi yapabilirsiniz. Kargo takip kodunu büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız yazmaya özen gösterin.

PTT Tebligatım nerede?

Tebligat sorgulama işlemi hem PTT hem de E Devlet’in resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak cep telefonunuza gönderilen 13 haneli barkod numarası ile tebligat sorgulama ve takibini yapabilirsiniz. gonderitakip. ptt.gov.tr adresine gidin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *