Soru: Çin Topu Nedir Nasıl Kullanılır?

Çin topunun etkisi kaç saat sürer?

Su ile tüketirseniz daha kolay alabilir ve etkisini daha kısa sürede hissedebilirsiniz. Ancak bu ürünü ilişkiden yarım saat ile 1 saat arasında kullanmanız gerekir.

Chinese ball nasıl kullanılır?

Çin topu nasıl kullanılır, cinsel birliktelikten yaklaşık yarım saat önce ağız yoluyla alınan ilacın yarı aç karna alması önerilir. Bunun nedeni ise karnınız açken ereksiyonun etkisi daha hızlı ve güçlü görüyor olmanız.

Çin topu aktarlarda bulunur mu?

Online olarak web den sipariş Çin topu aktarlarda bulunur mu wep den internet sitelerinde online olarak alabilirsiniz. Çin macunu eczane de bu ürünün satılmamaktadır. Performans hapı online eczane internet sitemizden güvenle olarak sipariş verebilir.

Tibet sakızı çin topu nedir?

Çin topu, tibet sakızı veya diğer adıyla tibet atomu ereksiyon, erken boşalma, iktidarsızlık ve cinsel isteksizlik, sertleşme problemlerini bitkisel formülü ile gideren ve maksimum performans sağlayan bir cinsel performans ürünüdür.

Çin topu eczanede satılıyor mu?

Çin topu 4 lü macun bir kutu pakette içerisinde toplam 4 adet macun satışı yapılmaktadır. Bir adet macun ağızda çiğnenerek alınmalıdır. Satış yerleri olarak eczanede kesinlikle satılmaz. Fakat isterseniz online wep sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Donut egzersiz topu ne işe yarar?

Donut Pilates Topu – 45 cm Şişmektedir. – Tüm vücudun etkili bir şekilde aynı anda çalışmasını sağlar. – Vücut duruşunuzun düzgün bir hale gelmesini sağlar. – Kaslarınızı uzatır ve güçlendirir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *