Soru: Çin Malı Iphone 6 Plus?

iPhone çin malı var mı?

Kısa Cevap: iPhone Çin ‘de Üretiliyor Ancak her şey bu kadar basit değil, çünkü Foxconn’un dünya çapında Tayland, Güney Kore, Malezya, Filipinler ve Çek Cumhuriyeti’nde fabrikaları bulunuyor.

Replika iPhone ile orjinal nasıl anlaşılır?

e-Devlet’in IMEI sorgulama sayfasına gidin, Telefonun IMEI kodunu bu sayfaya yazın ve Sorgula’ya yıklayın. Bu sayfada aldığınız bilgiler, cihazın marka ve modeliyle uyuşmalı. Cihazın marka ve modelinin uyuştuğunu görüyorsanız, aynı sayfada bir de kayıt durumunu göreceksiniz.

Çin malı iPhone ile orjinali nasıl ayırt edilir?

Telefonun IMEI kodu E-Devlet’in IMEI sorgulama sayfasından IMEI kodunu sorgulayabileceğiniz gibi ekrana *#06# yazıp arama tuşuna basarak da IMEI numarasını sorgulayabilirsiniz. Cihazın marka ve model bilgilerini kıyasladıktan sonra aynı sayfadaki kayıt durumu kısmını da incelemelisiniz.

Orjinal iPhone arkasında ne yazar?

Orijinal bir iPhone ‘unuz varsa seri numarası ve IMEI numarası aygıtın arkasında yazılıdır.

iPhone 6 fiyatı ne kadar?

16 GB / Gri – 22 satıcıdan 879,00 TL ‘den başlayan fiyatlarla. İncele.

iPhone 6 plus su geçirmez mi?

Buna rağmen normal şekilde çalışmaya devam edebilen telefonlar, özellikle belirtildiği kadarıyla suyu daha çok Lightning ile kulaklık portlarından, hoparlörden, mikrofondan ve fiziksel ses butonlarından alıyor.

You might be interested:  Soru: Çin Hangi Din?

iPhone 6 plus ne kadar RAM var?

iPhone 6 Plus, iPhone 5S’ten farklı olarak daha güncel olan Apple A8 işlemciye ve Apple M8 hareket işlemcisine, 6 -Çekirdekli grafik işlemciye, 1 GB RAM ‘e, 300 mbps LTE bağlantısı ile 3 kat daha yüksek veri aktarımı hızına, NFC desteğine, ApplePay (Sadece Amerika’da) ile kredi kartı ödemelerini telefonla yapabilme

iPhone türkiye kayıtlı olduğunu nasıl anlarız?

Bu hizmet ile mobil cihazınızın yasal yollar ile ithal edilip edilmediğini ve kayıp/çalıntı olup olmadığını, cihazınıza ait IMEI numarasını sorgulatarak öğrenebilirsiniz. IMEI numaranızı, cihazınızın numara çevirme ekranına *#06# yazarak öğrenebilirsiniz.

Apple orjinal olup olmadığını nasıl anlarız?

Ürününüz sizde değilse veya açılmıyorsa

  1. Ürününüzün orijinal ambalajı duruyorsa seri numarasını bulmak için barkodu kontrol edebilirsiniz.
  2. Ürününüzün seri numarasını ayrıca orijinal ürün makbuzunda veya faturasında da bulabilirsiniz.

iPhone türkiye garantili olup olmadığını nasıl anlarız?

iPHONE CİHAZLARDA GARANTİ SORGULAMA İŞLEMİ iPhone cihazların garanti süresini sorgulamak için öncelikle, cihazın seri numarasını bilmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar’a girerek Genel seçeneğinde Hakkında kısmına girmeniz yeterli. Cihazınızın seri numarasını öğrendikten sonra Apple ‘ın garanti durumu sayfasına tıklayın.

Replika olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Android ve diğer telefonlarda IMEI, telefonun arkasında bulunabilir. Etiket çıkarıldıysa numarayı Ayarlar > Hakkında > Durum kısmında bulabilirsin. Telefonunun IMEI’sini kontrol et.

  1. IMEI’yi görüntülemek için *#06#’yi de arayabilirsin.
  2. IMEI’yi aldıktan sonra Imei.info sitesine gir.
  3. Sistem, telefonunun bilgisini doğrular.

Telefonun yurt dışı olup olmadığını nasıl anlarız?

Cep telefonda *#06# tuşlayarak telefonun seri numarasını (IMEI numarası) tespit edilebilir. Kısaca mobil cihazlara ait uluslararası elektronik kimlik bilgisini gösteren numaraya IMEI adı verilmektedir.

iPhone kaç olduğunu nasıl anlarız?

iPhone model numarası bulma Ayarlar > Genel > Hakkında kısmına geldikten sonra model numarası yazan yerin karşısındaki alana tıklama. iPhone 7 öncesi cihazlar için telefonun kasasına bakmak. iPhone 8 sonrası cihazlar için ise sim tepsini çıkarmak ve aradaki boşluğa bakmak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *