Sık sorulan: Türkiye Çin Voleybol Maçı Ne Zaman?

Türkiye Çin Voleybol Maçı Kaç Kaç Bitti?

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları B Grubu’ndaki ilk maçında son olimpiyat şampiyonu Çin ‘i baştan sona üstün götürdüğü mücadele 3-0 yendi. Filenin Sultanları setleri, 25-21, 25-14 ve 25-14 kazandı.

Türkiye Voleybol maçı 2021 hangi kanalda?

A Milli Voleybol Takımı, 2021 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın dördüncü maçında Hollanda ile karşılaşacak. Türkiye, C Grubu’ndaki dördüncü maçında 6 Eylül saat 20.00’de Hollanda ile karşılaşacak. Mücadele TRT Spor kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye italya voleybol maçı hangi kanalda?

Müsabaka, Türkiye saaati ile 10.25’te başlayacak. TÜRKİYE İTALYA VOLEYBOL MAÇI HANGİ KANALDA YAYINLANACAK? Olimpiyat oyunları boyunca millilerin oynayacağı tüm müsabakalar, TRT Spor ve TRT Spor Yıldız kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

Olimpiyat Voleybol maçı hangi kanalda?

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda bu sabaha karşı çeyrek final mücadelesinde Güney Kore’yle karşılaşacak. Ariake Arena’da oynanacak karşılaşma TSİ 03.00’da başlayacak. Karşılaşma TRT Spor’dan yayınlanacak.

Türkiye Tayland Voleybol Maçı Kaç Kaç Bitti?

Voleybol Milletler Ligi’nde Filenin Sultanları, ilk seti kaybettiği maçta Tayland ‘ı 3-1 mağlup ederek 7’de 7 yaptı. İşte detaylar A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın, FIVB Milletler Ligi’ndeki 3. hafta mücadelesi, Tayland maçıyla başladı.

You might be interested:  Çin Takvimi 2020?

Türkiye Rusya Voleybol Maçı Kaç Kaç Bitti?

A Milli Erkek Voleybol Takımı’mız, Avrupa Voleybol Şampiyonası’ndaki ilk maçında güçlü rakibi Rusya ‘yı 3-1 mağlup etmeyi başardı. İlk seti 29-27 kazanan Filenin Efeleri, ikinci seti 25-16 kaybetti ve durum 1-1 oldu.

Türkiye Sırbistan voleybol maçı nerede?

Sırbistan ‘ın başkenti Belgrad’daki Stark Arena’da oynanacak Türkiye – Sırbistan maçı TSİ 18.00’de başlayacak ve TRT 1’den naklen yayınlanacak.

Türkiye Hollanda voleybol maçı ne zaman 2021?

Türkiye – Hollanda voleybol maçı 4 Eylül 2021 tarihinde saat 18.00’de başlayacak. Mücadele, TRT 1 ekranlarından canlı yayınlanacak ve şifresiz olacak.

Filenin Sultanları italya maçı hangi kanalda?

Filenin Sultanları, yarı finalde İtalya ‘ya 3-1 yenilen Hollanda ile TSİ 18.00’de başlayacak üçüncülük karşılaşmasında mücadele edecek. Mücadele TRT 1’den naklen canlı yayınlanacak.

Italya Türkiye Voleybol Maçı saat Kaçta?

TÜRKİYE – İTALYA VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA? Millilerimiz, olimpiyat oyunlarındaki ikinci maçını 27 Temmuz Salı günü İtalya ile yapacak. Müsabaka, Türkiye saaati ile 10.25’te başlayacak.

Türkiye italya voleybol maçı kaç kaç?

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları B Grubu’ndaki ikinci maçında İtalya ‘ya 3-1 mağlup oldu.

Türkiye Rusya voleybol maçı hangi kanalda?

Ariake Arena’da oynanacak Türkiye – Rusya maçı bugün TSİ 08.20’de başlayacak. Müsabakayı TRT Spor naklen yayınlanacak. Karşılaşma ile ilgili tüm detaylar fanatik.com.tr’de olacak.

Türkiye Ukrayna voleybol maçı hangi kanalda?

TÜRKİYE – UKRAYNA VOLEYBOL MAÇI HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANIYOR? Türkiye ‘nin Ukrayna ‘yla karşı karşıya geldiği maç, TSİ 20.30’da başladı ve TRT Spor Yıldız ekranlarından canlı olarak yayınlanıyor.

Türkiye Romanya voleybol maçı hangi kanalda?

Türkiye, grubundaki ilk maçında ev sahibi Romanya ile oynayacak. Saat 20.30’da başlayacak mücadele TRT SPOR’dan naklen yayımlanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *