Sık sorulan: Pubg Mobile Çin Serverine Nasil Girilir?

PUBG Mobile Çin sürümü nasıl indirilir 2020?

PUBG Çin Sürümü Nasıl indirilir? APK Dosyalarını Yükleyebilmek için;

  1. Ayarlar’a tıklayın.
  2. Arama butonuna Güvenlik yazın veya manuel olarak Güvenlik sekmesini bulun.
  3. Güvenlik sekmesinde Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneği bulup etkinleştirin.
  4. Son olarak aktif hale getirebilmek için onaylayın.

PUBG Mobile Çin sürümü adı ne?

Game For Peace, PUBG Mobile ‘ın Çin versiyonu.

PUBG Mobile Çin versiyonu nasıl yüklenir?

Pubg Mobile Nasıl İndirilir ve Yüklenir? Pubg mobile oyununu indirmek için öncelikle bir market uygulamasına giriş sağlamanız gerekiyor. Eğer Android kullanıcısı iseniz google play store, ios kullanıcısı iseniz app store uygulamasına girerek arama butonuna Pubg mobile yazarak ilk çıkan seçenekte indirebilirsiniz.

Kore PUBG nedir?

PUBG MOBILE (KR), PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Exhilarating Battlefield’in Kore versiyonudur. Oyunun bu sürümünde misafir olarak oynayabilir veya Facebook, Twitter veya Google kullanarak giriş yapabilirsiniz. PUBG MOBILE (KR)’da, pratik olarak tüm nesneleri PUBG ‘nin orijinal masaüstü sürümünden bulabilirsiniz.

PUBG Mobile Marching nedir?

PUBG Mobile: Marching (eskiden Army Attack olarak bilinen) Asya pazarı için Tencent tarafından geliştirilen PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS oyununun resmi bir versiyonudur. Oyunun HUD’si haritadaki yeriniz ve adada bulunan zayiatlar hakkındaki bilgileri gösterir.

Kore PUBG hangi ülkenin?

PUBG, Güney Kore merkezli BlueHole şirketi tarafından geliştirilmiştir ve yayımlanmıştır.

You might be interested:  Sık sorulan: Çin Seddi Nin Uzunluğu?

PUBG Mobile 14 güncellemesi ne zaman gelecek?

PUBG Mobile ‘ın merakla beklenen yeni sezonunun müjdeleyicisi 1.4 Güncellemesi, 11 Mayıs’ta global olarak yayınlandı. Birden fazla modun oyuna ekleneceği yeni güncelleme ile beraber oyun deneyimini daha dengeli hale getirmek için iyileştirmeler de yapılacak.

PUBG Steamdan nasıl indirilir?

Steam ‘i indirin ve yükleyin buharveya başlığı PUBG Corporation ve Tencent Games’ten satın almak, indirmek ve yüklemek için gerekli yazılımı ve ardından oynatın. Devam etmek için resmi Steam sitesine bağlanın ve önce yeşil butona tıklayın Steam ‘i yükleyin (sağ üst) ve ardından öğenin üzerinde BUHARI YÜKLEME.

PUBG beta sürümü nedir?

BETA PUBG MOBILE, PUBG ‘nin eğlencesini ve heyecanını alan ve size yeni ve erişilebilir bir şekilde ulaşan akıllı telefonlar ve mobil cihazlar için çok oyunculu bir oyundur. BETA PUBG MOBILE, başka hiçbir yerde bulunamayacak yeni bir deneyim sunuyor.

PUBG mobil Google’dan nasıl indirilir?

PUBG Mobile Android için nasıl indirilir? İlk olarak Android cihazınızdan Google Play Store’a girin. Arama kutucuğuna ‘ PUBG Mobile ‘ yazın. Daha sonra oyunun üzerine dokunarak detay ekranına gidin.

Kore PUBG ne işe yarar?

PUBG ‘nin Kore versiyonu, daha nadir eşyalar ve ödüller bile kazanabileceğiniz çok sayıda yarışma ve etkinliğe sahiptir. Ayrıca, daha fazla kasanın kilidini açmaya devam etmek için günlük ödüllerden düzenli olarak Donkatsu madalyası almaya devam edersiniz.

PUBG Mobile Kore yasaklandı mı?

PUBG Mobile, Hindistan başta olmak üzere birçok ülkede yasaklanmıştı. Bunun yanı sıra, PUBG Corporation’ın bağlı olduğu ana şirketi Güney Kore merkezli Krafton, Hindistan’da Tencent ile bağlarını bu bağlamda koparttığını duyurdu.

PUBG kim yaptı?

Battle royale modunun yaratıcısı Brendan Greene, bu modu ilk olarak h1z1 ve arma oyunlarıyla bizlerle tanıştırmıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *