Sık sorulan: Çin Çin Nerede?

Çinçin hangi mahallede?

Çinçin Bağları veya Çinçin Mahallesi, Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan bir semt. Kale Mahallesi ve Yenidoğan semtleriyle çevrelemekte olan Çinçin, Gültepe, Plevne ve Aktaş mahallerini kapsamaktadır.

Ankara Çinçin Mahallesi neden tehlikeli?

Çinçin ( Ankara ) Polisin kolay kolay giremediği söylenen bir semt. Yapılan büyük çaplı baskınlarda evlerde kilo kilo uyuşturucu ve küçük cephaneler bulunuyormuş. Olaylarıyla ünlü, tepelerinde meydan savaşları yapıldığı söylenir. Sadece geceleri değil gündüzleri de mümkünse girilmemesi gereken yer olarak nam salmıştır.

Ankara Yenidoğan nereye bağlı?

Yenidoğan, Ankara ‘nın Altındağ ilçesine bağlı semttir. Atıfbey (bir kısmı) ve Yıldırım Beyazıt mahallelerinden oluşmaktadır.

Ankara’nın en lüks semti neresi?

Gölbaşı Son yıllarda birbiri ardına yükselen projeleri ile Ankara ‘ nın en gözde yatırım bölgesine dönüşen Gölbaşı, Şehir Parkı ve Eymir Parkı gibi projeler ile elit ve nezih kesimin Başkent’teki en gözde bölgeleri arasında.

Faroz Trabzon tehlikeli mi?

Türkiye’deki en tehlikeli mahallelerin sıralandığı bir listeye Trabzon ‘dan Çömlekçi ve Faroz mahalleleri girdi.

Ankarada kaç tane mahalle var?

Ankara ‘ nın güncel mahalle sayısı 1433 olarak bilinmektedir. Şehirde 25 adet ilçe bulunmaktadır. Bu ilçeler arasında en büyükleri şu şekilde sıralanabilmektedir: Akyurt.

Ankara’nın semtleri nelerdir?

Ankara ‘ nın merkezi semtleri ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Altındağ
  • Hasköy.
  • Ulus.
  • Kızılay.
  • 100. Yıl.
  • Yenişehir.
  • Esat.
  • Bahçelievler.
You might be interested:  Sık sorulan: 1 Tl Kaç Çin Yuanı?

Yenidogan koyu nereye bagli?

Yenidoğan Köyü Haritası Akyazı ilçesine bağlıdır. Yenidoğan Köyü haritası Sakarya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Yenidoğan Köyü posta kodu 54405. Yenidoğan Köyü GPS koordinatları 40° 48´ 24.8400″ ve 30° 34´ 33.9564″.

Ankara iskitler hangi ilçeye bağlı?

Semt/Mahalle olarak Zübeyde Hanım Mh. ve Altındağ ilçesine bağlıdır. İskitler So haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İskitler So posta kodu 06060. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 850 metredir.

Hıdırlıktepe nereye bağlı?

Altındağ ilçesine bağlıdır. Hıdırlıktepe Cami haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Hıdırlıktepe Cami posta kodu 06080. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 942 metredir.

Ankara’da konut yatırımı nereye yapılmalı?

Prestijli ofisler, lüks alışveriş ve eğlence merkezleri ile geleceğin Tunalı Hilmi’si olarak görülen Eskişehir Yolu’nda Çayyolu ve Bahçeşehir bölgeleri emlak yatırımı açısından gözde yerler arasında bulunuyor. Ankara batıya doğru genişliyor.

Çankaya’da kaç semt var?

Ankara’nın ve Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Çankaya’ya bağlı 105 mahalle bulunmaktadır.

Ankara Yaşamkent hangi ilçeye bağlı?

Yaşamkent, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Mahallenin kuruluşu 2000’lere dayanır. O zamanlar sadece Eskişehir-Ankara karayolu üzerinden geçişi varken ve bir köy kadar az nüfusu var iken, şimdilerde çok gelişmiş; bağlı olduğu semt olan Çayyolu ile yol bağlanmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *