Okuyucular soruyor: 315 80 R 22.5 Çin Lastik Fiyatları?

315 80 R 22.5 ne lastiği?

STARMAXX (PETLAS) 315/80R22.5 GC700 HAFRİYAT ÖN LASTİĞİ

Agate lastik hangi ülkenin?

Agate lastikleri, Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd. tarafından Çin’de üretilmektedir. 6000 den fazla çalışanı ile dev bir yapıya sahip olan Agate Lastikleri, otomobil, SUV, 4×4, Hafif Ticari, Ağır Vasıta ve iş makineleri için lastik üretimini 1995 yılından beri sürdürmektedir.

Anteo lastik kimin?

Pirelli ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon Lastik Grubu ekonomik faydalar sunan yeni küresel kamyon ve otobüs lastiği markası Anteo ‘yu tanıttı. Lastik 2020’de Türkiye’ye gelecek.

Midilli lastik nedir?

Bir çok Aracın kullandığı 315/60 R 22.5 Midilli lastikleri, Aynı şekilde Taşıyıcı araçları olan LOBET ve Bir çok kamyonun kullandığı Midilli lastiğidir. Özellikle TIR, Treyler, Uzun yol Çekicilerinin Uluslararası taşımacılıkta en çok tercih ettiği bir ebattır. Normal 80 serisi lastiklerin bir tık küçüğüdür.

Bir TIR lastiği kaç kg?

Tipik bir kamyon lastiği 18,2 kg ağırlığında olup, bu ağırlığın %60 ile %70’ni geri kazanılabilir kauçuk içermektedir.

Çin malı lastikler hangileri?

Bu makalenin amacı Çin ‘de üretilen lastik markaları hakkındaki görüşümüzü aktarmak değil, sitemizde değindiğimiz başlıca Çinli lastik markalarının bir listesini sunmaktır.

  • Aeolus lastikleri.
  • Doublestar lastikleri.
  • Linglong lastikleri.
  • Sailun lastikleri.
  • Triangle lastikleri.
  • Wanli lastikleri.
  • Warrior lastikleri.

Dayton lastik hangi markanın yan ürünü?

1905 yılında, Amerika’da kurulan Dayton markası, yüksek kalite, performans ve fiyat avantajıyla fark yaratan lastikleri araç sahipleriyle buluşturuyor. 1988 yılında Firestone şirketinin satın alınmasından itibaren dünya lastik devi Bridgestone Grubu çatısı altında yolculuğuna devam eden Dayton, 2014 yılından bu yana,

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Çin Halk Cumhuriyeti Ne Zaman Kuruldu?

Good Year lastik nerede üretiliyor?

Goodyear lastik üretim yeri, U.S.A.’dır.

Anteo nerenin lastiği?

Yeni kamyon ve otobüs lastiği markası ANTEO, Prometeon’un Mısır’daki fabrikasında premium ürünler ile aynı kalite standartlarında üretiliyor. Güvenlik konusuna özel olarak odaklanılarak geliştirilen yeni ANTEO markası, ıslak zeminde mükemmel tutuş performansı ile bugün pazarda sınıfının en iyileri arasında yer alıyor.

Prometeon hangi ülkenin?

İtalyan ticari lastik üreticisi Prometeon ‘un Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Üst Yöneticisi (CEO) Antonio Dolgetta, “İzmit fabrikamızda ürettiğimiz lastikleri tüm dünyaya ihraç ediyoruz.” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *