Hızlı Cevap: Türkiye Çin Uçak Bileti?

Türk Hava Yolları Çin’e uçuyor mu?

Türk Hava Yolları, Çin’de 62 farklı noktaya uçuyor: Baotou, Beihai, Changchun, Changsha, Changzhi, Chengdu, Chongqing, Dalian, Dayong, Dongying, Fuzhou, Guangzhou, Guilin, Guiyang, Guyuan, Haikou, Hailar, Hangzhou, Hanzhong, Harbin, Hohhot, Huangyan, Huizhou, Jinan, Jingdezhen, Jinjiang, Kunming, Lanzhou, Lijiang City,

Çine uçuş var mi?

Çin’e seyahat ederken ilk olarak iki seçeneğiniz vardır. Hali hazırda Çin’e direkt uçuş gerçekleştiren Türk Havayolları ve China Southern Airlines (Güney Çin Havayolları) bulunmaktadır. Türk havayolu İstanbul çıkışlı,her gün Pekin, Şanghay, Guangzhou ve Hong Kong uçuşları gerçekleştirmektedir.

Türkiye Amerika uçak bileti kaç TL?

Ucuz Amerika uçak bileti mi arıyorsunuz? Önümüzdeki 3 aylık dönemde İstanbul Amerika 2.206 TL, İstanbul Amerika 2.708 TL ve İstanbul Amerika 3.249 TL.

Çin ve Türkiye arası uçakla kaç saat?

çin pekin ile Istanbul Ataturk Airport Arası Uçakla 10 saat 6 dakika sürmektedir. çin pekin – Istanbul Ataturk Airport, Istanbul, Türkiye arasındaki uçuş mesafesi 7078 km dir. 7078 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 10 saat 6 dakika zaman almaktadır.

Çine Uçak Bileti Fiyatları ne kadar?

En Ucuz Çin Uçak Biletleri

  • İstanbul – Guangzhou. 43788 TL’den.
  • İstanbul – Pekin. 4.109 TL’den.
  • İstanbul – Şanghay. 44391 TL’den.

Çine gitmek için ne yapmak gerek?

Çin Halk Cumhuriyeti; Umuma Mahsus Pasaport ( Bordo Pasaport) sahiplerinden vize talep etmektedir. Hususi Pasaport ( Yeşil Pasaport), Hizmet Pasaportu ve Diplomatik pasaport sahipleri ise Çin vizesi almadan 30 güne kadar vizesi olarak Çin’i ziyaret edebilirler.

You might be interested:  FAQ: Çin In Başkenti Neresidir?

Çin türkiye arası kaç kilometre?

Kuş uçuşu mesafe Direkt güzergah üzerinden Türkiye ile Çin arası mesafe 5.958 kilometredir.

Fas Türkiye uçuşları iptal mı?

Türkiye Cumhuriyeti Rabat Büyükelçiliği, Fas hükümetinin diğer bazı ülkelerle birlikte Türkiye ‘yle olan uçuşları ve yolcu girişlerini 15 gün süreyle durdurma kararı aldığını açıkladı. Fas, corona virüsü salgınıyla mücadele önlemleri kapsamında Türkiye ve bazı ülkelere uçuşları durdurma kararı aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *