Hızlı Cevap: Çin Topu Istanbulda Nerede Satılır?

Çin topu eczanede satılıyor mu?

Çin topu 4 lü macun bir kutu pakette içerisinde toplam 4 adet macun satışı yapılmaktadır. Bir adet macun ağızda çiğnenerek alınmalıdır. Satış yerleri olarak eczanede kesinlikle satılmaz. Fakat isterseniz online wep sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Çin topu aktarlarda bulunur mu?

Online olarak web den sipariş Çin topu aktarlarda bulunur mu wep den internet sitelerinde online olarak alabilirsiniz. Çin macunu eczane de bu ürünün satılmamaktadır. Performans hapı online eczane internet sitemizden güvenle olarak sipariş verebilir.

Çin topunun etkisi kaç saat sürer?

Su ile tüketirseniz daha kolay alabilir ve etkisini daha kısa sürede hissedebilirsiniz. Ancak bu ürünü ilişkiden yarım saat ile 1 saat arasında kullanmanız gerekir.

Sildenafil yan etkileri nelerdir?

Sildenafilin yan etkileri baş ağrısı, yüz kızarması, baş dönmesi, bulanık görüş ve karın ağrısı olabilir. İlaç, göğüs ağrısını tedavi etmek için kullanılan nitratlarla alınmamalıdır çünkü birleşim kan basıncında tehlikeli bir düşüşe neden olabilir.

Çin topu nasıl kullanılır?

Alkolün içindeki asitler ve parçalayıcı etki ürünün özelliklerini azaltmaktadır. Meyveli bir içecekle içilebilir. İlişkiden 45 dakika önce kullanılmalıdır. 1 bardak ılık su yardımıyla tablet yutulur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *