Hızlı Cevap: Amerika Çin Arası Uçakla Kaç Saat?

Çin’den Amerika uçakla kaç saat?

cinden ile amerika Arası Uçakla 9 saat 40 dakika sürmektedir. cinden – amerika arasındaki uçuş mesafesi 6771 km dir. 6771 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 9 saat 40 dakika zaman almaktadır.

Çin türkiye arası kaç km?

Direkt güzergah üzerinden Türkiye ile Çin arası mesafe 5.958 kilometredir.

Cin ABD kac saat?

amerika Birleşik Devletleri ile Çin Halk Cumhuriyeti Arası Uçakla Kaç Saat Sürer. amerika Birleşik Devletleri ile Çin Halk Cumhuriyeti Arası Uçakla 16 saat 39 dakika sürmektedir. amerika Birleşik Devletleri – Çin Halk Cumhuriyeti arasındaki uçuş mesafesi 11661 km dir.

Dünyanın en uzun uçuşu nereden nereye?

‘Ultra uzun mesafe uçuş yarışı’ Halihazırda dünyanın en uzun seferleri Singapur Havayolları tarafından Singapur-New York arasında yapılıyor. 15,344 kilometre süren en uzun ticari sefer, rüzgar hızı ve hava koşullarına bağlı olarak 18 saat 25 dakikaya kadar çıkıyor. Seferlere geçen yıl başlandı.

Istanbul amerika kaç saat sürüyor uçakla?

İstanbul ile Amerika Arası Uçakla 13 saat 49 dakika sürmektedir. İstanbul – Amerika arasındaki uçuş mesafesi 9680 km dir. 9680 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km /h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 13 saat 49 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

You might be interested:  Soru: Çin Kınası Nasıl Yapılır?

Dünyanın en uzak ülkesi uçakla kaç saat?

Şimdiye kadar bilinen dünyanın en uzak mesafeli ve en uzun süreli direkt uçuş seferi toplam 18 saat 50 dakike gibi rekor bir sürede gerçekleştiriyor ve kat ettiği mesafe ise 15, 335 kilometre olarak biliniyordu.

Kanada uçak ile kaç saat?

Siz de istediğiniz an istediğiniz saatte uçak bileti alarak Kanada ‘ya gidebilirsiniz. Ancak, Kanada Türkiye uçuş süresi en az 12 saat 30 dakika olduğu için ve Kanada Türkiye saat farkı 7 saat olduğu için yolculuk sonrası saat ve zaman ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Türkiye Çin uçakla kaç saat sürer?

çin pekin ile Istanbul Ataturk Airport Arası Uçakla 10 saat 6 dakika sürmektedir. çin pekin – Istanbul Ataturk Airport, Istanbul, Türkiye arasındaki uçuş mesafesi 7078 km dir. 7078 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 10 saat 6 dakika zaman almaktadır.

Türkiye’ye en uzak ülke kaç kilometredir?

Endonezya’ya komşu ülkeler ise Avustralya, Filipinler, Singapur ve Malezya gibi ülkelerdir. Türkiye ‘ ye En Uzak Ülke Hangisidir ve Ne Kadar Uzaklıktadır? Türkiye ile Türkiye ‘ ye en uzak ülke olan Endonezya arasındaki mesafe tam olarak 15966 km ‘dir. Endonezya bir Güneydoğu Asya ülkesidir.

Türkiye’den en uzun uçak yolculuğu kaç saat?

İstanbul ‘dan Şili’nin başkenti Santiago’ya yaptığı 14 bin 415 kilometrelik, 16 saat 15 dakikalık uçuş süresi, THY’nin en uzun uçuşu oldu.

USA nerede?

Kuzey Amerika’nın ortasında bulunan Amerika Birleşik Devletleri, Büyük Okyanus’u ile beraber Atlas okyanusunun arasında yer alır. Bu ülkenin vatandaşları ise Amerikalı ya da Amerikan şeklinde ifade edilir.

Çin uçak bileti ne kadar?

En Ucuz Çin Uçak Biletleri

  • İstanbul – Şanghay. 24586 TL’den.
  • İstanbul – Pekin. 53926 TL’den.
  • İstanbul – Guangzhou. 30706 TL’den.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *