FAQ: Yahşi Batı Çin Ne Zaman?

Yahşi Batı devamı gelecek mi?

Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur ve Zafer Algöz’ün başrolünde yer aldığı ‘ Yahşi Batı ‘nın devamı ‘ Yahşi Doğu’ geliyor. Kadroya Uğur Yücel de katıldı

Vahşi batı filmi nerede çekildi?

Cem Yılmaz’ın sevilen filmlerinden Yahşi Batı, Kemerburgaz Madenler mevkii Çiftalan köyünde çekildi.

Yahşi Batı ne zaman?

112 dk. Yahşi Batı, Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini, Cem Yılmaz’ın ise senaristliğini ve başrolünü üstlendiği, 2009 yılı yapımı bir Türk komedi-western filmidir. Filmde Cem Yılmaz, 1881 yılında ABD başkanına (James Garfield) Padişah’ın (II.

Yahşi Batı kaç kişi izledi?

Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazıp başrolde olduğu, Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği ” Yahşi Batı ” ilk üç gün açılışı ile yeni yıla damgasını vurdu. Açılış hafta sonunda 906.663 izleyici, 8 milyon 431 bin 853 TL gişe hasılatına ulaşan film, vizyona girdiği ilk gün olan 1 Ocak tarihinde 3.171.825 TL gişe hasılatı elde etti.

A.r.o.g sinema filmi nerede çekildi?

Tanıtım filminin ardından filmin çekimi için uygun yer arayışına girilmiş, İç Anadolu Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’nin geneline yapılan geziler ve araştırmaların sonucu olarak Antalya’ya bağlı Kurşunlu köyü ve Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesine bağlı Döğer beldesi filmin başlıca çekim yeri olarak belirlenmiştir.

Yahşi Batı Şerif Kimdir?

Şerif Lloyd rolünde döktürüyor Zafer Algöz. Bu yılın erkek oyuncu ödüllerini silip süpürürse kimse şaşırmasın. Filmi izlerken özellikle Zafer Algöz’ün konuşmasına dikkat edin Yahşi Batı ekibi, Şerif Lloyd karakteriyle Türk sinemasının unutulmaz oyuncusu Vahi Öz’e selam çakıyor.

You might be interested:  Soru: Çin Takvimi 2020 Ne Yılı?

Arif V 216 ne kadara mal oldu?

, senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın yaptığı, bilim kurgu ve komedi türlerindeki 2004 çıkışlı Türk filmidir. Çekimleri 2002 yılında başlayan film, Türkiye’de 12 Kasım 2004 tarihinde gösterime girdi. Türk sinemasında en pahalı yapımlardan biri olan filmi 4 milyon kişi izledi.

Hokkabaz kaç kişi izledi?

G.O.R.A. 2004 yılında vizyona giren film 26 milyon TL hasılat yaptı. Yapım 4.7 milyon izleyiciye ulaştı. Hokkabaz 13 milyon kişiye ulaşan 2006 yapımı Hokkabaz 1.7 milyon TL’lik gişe hasılatı yaptı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *