FAQ: Çin Uçakla Kaç Saat?

Istanbul Çin kaç saat uçakla?

çin pekin ile Istanbul Ataturk Airport Arası Uçakla 10 saat 6 dakika sürmektedir. çin pekin – Istanbul Ataturk Airport, Istanbul, Türkiye arasındaki uçuş mesafesi 7078 km dir. 7078 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km /h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 10 saat 6 dakika zaman almaktadır.

Türkiye Çin arası uçakla kaç saat sürüyor?

Çin Türkiye uçuş süresi yaklaşık olarak Pekin şehrine direkt uçuşlarda 9 saat kadar sürmektedir.

ABD Çin arası uçakla kaç saat?

amerika Birleşik Devletleri ile Çin Halk Cumhuriyeti Arası Uçakla Kaç Saat Sürer. amerika Birleşik Devletleri ile Çin Halk Cumhuriyeti Arası Uçakla 16 saat 39 dakika sürmektedir. amerika Birleşik Devletleri – Çin Halk Cumhuriyeti arasındaki uçuş mesafesi 11661 km dir.

Türkiye Pekin arası uçakla kaç saat?

İstanbul – Pekin uçuşu ortalama 9sa 5dk sürmektedir.

Çin türkiye arası kaç km?

Direkt güzergah üzerinden Türkiye ile Çin arası mesafe 5.958 kilometredir.

Çin nasil gidebilirim?

Çin Halk Cumhuriyeti; Umuma Mahsus Pasaport ( Bordo Pasaport) sahiplerinden vize talep etmektedir. Hususi Pasaport ( Yeşil Pasaport), Hizmet Pasaportu ve Diplomatik pasaport sahipleri ise Çin vizesi almadan 30 güne kadar vizesi olarak Çin ‘i ziyaret edebilirler.

You might be interested:  Soru: Sebzeli Çin Böreği Tarifi?

Türkiyeden Japonya arabayla kaç saat?

Japonya ‘ya, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan ortalama 18 sefer yapılıyor ve yolculuk 17 saat civarında sürüyor.

Türkiye Çin arası trenle kaç saat?

Tren Çin içerisinde de 4-5 günlük yol alacak. Türkiye ‘den Çin ‘e ihraç ürünü taşıyan ilk tren 4 Aralık tarihinde İstanbul ‘dan törenle uğurlandı. 6 bin 500 kilometre yol kateden tren Çin ‘e ulaştı. Trenin Çin içerisinde 4-5 günlük seyahatin ardından varış noktası olan Xian şehrine ulaşması bekleniyor.

Türkiye Amerika uçakla kaç TL?

Önümüzdeki 3 aylık dönemde İstanbul Amerika 2.558 TL, İstanbul Amerika 2.802 TL ve İstanbul Amerika 2.650 TL. En uygun Amerika uçak bileti fiyatlarını yakalamak için en az 80 gün öncesinden biletinizi satın almalı ya da rezervasyon yapmalısınız. Türkiye Amerika arasında her gün 8052 sefer gerçekleştirilir.

Türkiye Tayland ucakla kac saat?

türkiye ile tayland Arası Uçakla 9 saat 45 dakika sürmektedir. türkiye – tayland arasındaki uçuş mesafesi 6832 km dir.

Kanada türkiye arası uçakla kaç saat?

Ancak, Kanada Türkiye uçuş süresi en az 12 saat 30 dakika olduğu için ve Kanada Türkiye saat farkı 7 saat olduğu için yolculuk sonrası saat ve zaman ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Dünyanın en uzun uçuşu nereden nereye?

‘Ultra uzun mesafe uçuş yarışı’ Halihazırda dünyanın en uzun seferleri Singapur Havayolları tarafından Singapur-New York arasında yapılıyor. 15,344 kilometre süren en uzun ticari sefer, rüzgar hızı ve hava koşullarına bağlı olarak 18 saat 25 dakikaya kadar çıkıyor. Seferlere geçen yıl başlandı.

Çin uçak bileti ne kadar?

En Ucuz Çin Uçak Biletleri

  • İstanbul – Şanghay. 24586 TL’den.
  • İstanbul – Pekin. 53926 TL’den.
  • İstanbul – Guangzhou. 30706 TL’den.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *