FAQ: Çin Türkiye Gemi Kaç Gün?

Çin Türkiye arası deniz yolu kaç gün?

Türkiye, Uzakdoğu’ya sadece navlunda değil teslimat süreleri açısından da büyük fark atıyor. Çin ‘den Avrupa’ya denizyolunda taşıma süreleri 30 günü bulurken, aynı ürün Türkiye ‘den 5 günde taşınabiliyor.

Türkiye Ingiltere gemi ile kaç gün sürer?

Transit yol süresi komple taşımalarda 7-8 gün arasıdır. Parsiyel taşımalarda 8-9 gün arasıdır.

Singapur Türkiye arası gemi ile kaç gün?

Singopore denizyolu nakliye ortalama transit süre 25 gün olarak teslimat gerçekleştirmektedir.

AliExpress gemisi kaç günde gelir?

AliExpress gönderilerinin tarafınıza ulaşması 3 ila 4 hafta sürmektedir ancak koruma süresi 60 güne kadar geçerli olup siparişin varış yerine bağlı olarak uzatılabilmektedir.

Çin İstanbul arası gemi kaç gün?

Gümrük işlemleri ve sıkıcı evrak işlerinde yaşanan problemler sebebiyle yükün gecikmesi gibi problemlerle karşılaşmayacağınız Çin nakliye hizmetlerimiz, için ortalama süremiz 18-20 gün olmaktadır.

Hindistan Türkiye gemi ile kaç gün?

Yeni servisle, Türkiye ‘nin en büyük ve Avrupa’nın ilk 10 konteyner limanı arasında bulunan Asyaport Limanı’ndan Nhava Sheva Limanı’na transit süre 19 gün olacak.

You might be interested:  Soru: Çin De Eğitim Sistemi?

Türkiyeden Amerikaya gemi ile kaç günde gidilir?

Bu süre bazı uğrak limanlarda 25 gün olmakla beraber 55 gün gibi sürelere çıkmaktadır. Full konteyner taşımacılığı yanında parsiyel taşımacılıkta yine bu süreler değişkenlik göstermektedir.

Brezilya Türkiye gemi ile kaç gün sürer?

Türkiye ‘den Brezilya limanlarına direkt gemi seferleri bulunmamakta ve aktarmalar çoğunlukla Avrupa limanlarından yapılmaktadır. Türkiye – Brezilya arası deniz nakliye süresi gemi hattına göre değişmekle beraber ortalama 27 gündür.

Türkiye Japonya arası gemi ile kaç gün?

Türkiye ‘den Japonya ‘ya sevkiyat süresi birçok limana uğranması nedeniyle 45 gün ile 2 ay arasında değişirken, doğrudan gemi seferinde süre yarı yarıya azaldığından, Japonya ‘ya ürünleri tazelik ve kalitesi korunarak ulaştırılabiliyor.

Singapur Türkiye arası kargo kaç gün?

Türkiye ‘den Singapur ‘a ortalama kargo süresi 2 iş günüdür.

Singapur dan Turkiye ye kargo kac gunde gelir?

Hızlı posta önceliği: Bu seçenek, paketinizin 2-8 iş günü içinde ulaştığını görecektir. Hızlı posta ekspres: Bu seçenek, paketinizin 1-3 iş günü içinde ulaştığını görecektir.

Singapur posta kodu kaç?

Central, East, North, Northeast, West, Balestier, Bandemeer, Bishon, Braddell, Nee Soon, Novena, Paya Lebar gibi bölgeler idari alanlardır. Central yani merkez bölgesinde, posta kodları, 189933 ile başlamaktadır ve 189969 olarak sıralanmaktadır.

AliExpress kargo nasıl gelir?

Aliexpress Hangi Kargo İle Gelir? Türkiye için Ptt kargo ile çalışıyor. Çalıştığı kargo firmaları ülkeden ülkeye değişmektedir. Türkiye için ePacket, China Post Registered Air Mail (Çin Posta Kargo ), Dhl, Ems ile çalışıyor.

Yanwen kaç günde gelir?

Çin’de sipariş edilen ve Yanwen ile gönderilen bir paket için normal teslimat süresi yaklaşık 2 ila 3 hafta veya 14 ila 21 gündür.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Çin Dünya Haritasında Nerede?

Amazon ne kadar zamanda gelir?

Amazon.com.tr kargo ücreti Büyük şehirler için 2-3 iş günü olan standart teslimat süresi diğer şehirler için 3-5 iş günü, kırsal alanlar içinse 3-7 iş günü olarak belirlendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *