FAQ: Çin Malı Bosch Matkap?

Bosch Matkap orjinalliği nasıl anlaşılır?

-Ürünlerin üzerinde ‘Boschhammer’ yazısı bulunmaktadır. -Ürünlerin üzerinde kesinlikle seri numaraları bulunmaktadır. Kopyalarında genellikle seri numarası yerine yıl yazısı bulunmaktadır. Ürünü aldıktan sonra Bosch resmi web sitesinden seri numaralarını karşılaştırılmalı.

Bosch Çin malı mı?

Global bir firma olması nedeniyle tek bir yerden üretim yapması da beklenemez. Bosch Alman firmasıdır. Yani firmanın kuruluşu ve yönetimi Almanya’dan yapılıyor.

Matkap kaç volt olmalı?

Önerimiz en az 10.8 volt gücündeki cihazlar.

Bosch matkap mavi mi yeşil mi?

Bosch kullanıcılarına iki ayrı kategoride ürünler sunmaktadır. Profesyonel kullanıcılarına ” Mavi ” renkli alet ve makinalarıyla, amatör ve yarı profesyonel kullanıcılarına ise ” Yeşil ” renk alet ve makinalarla hizmet vermektedir.

Bosch Matkap seri numarası nerede yazar?

Seri numarası ise makinanızın üzerinde bulunmaktadır ve bu seri numarası her makinada farklı olmaktadır. Bosch garanti uzatma işlemi tamamen ücretsiz olup, ürünü satın aldıktan sonra 14 gün içinde kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

JCB matkap nerenin malı?

J.C. Bamford Excavators Limited İngiltere merkezlidir.

Mager marka hangi ülkenin?

Mager Matkap Nerenin Markası Mager, Mager İç ve Dış Ticaret bünyesinde ithal edilen matkap ve hırdavat ürünleri markasıdır. Mager markalı ürünler Çin’de üretilmektedir.

Akülü vidalama kaç volt olmalı?

Amatör kullanıcılar için en az 10.8 volt gücündeki makineleri öneriyoruz çünkü makinenizle sadece vidalama değil metal-ahşap delme işlerinde de kullanmak isteyeceksiniz bu durumda 10.8 voltun altındaki makineler yetersiz gelecek.

You might be interested:  Soru: Çin Hangi Rejimle Yönetiliyor?

Sarjli matkap alirken nelere dikkat edilmeli?

Amper seçimi, şarjlı matkaplarda voltajdan sonraki en önemli konulardan biridir. Amperden de kısaca bahsetmek gerekirse; araçlardaki yakıt deposunu amper olarak düşünebiliriz. Amper ne kadar büyükse yakıt deponuz o kadar büyük demektir. Şunu da belirtelim amper kesinlikle makinanın gücüne etki etmez.

Akülü vidalama ile duvar delinir mi?

Delemez büyük olasılıkla. Beton ise zaten her türlü darbeli lazım. küçük vidalama değilse yeter.

Hilti matkap kaç watt?

Teknik özellikler: Güç: 3000 watt darbe gücü: 5.0 joule devir sayısı: 0-1100 dev/dk darbe sayısı: 0-4400 darbe/dk uç yuvası: Sds+ maksimum delme kapasitesi (beton): 24 mm maksimum delme kapasitesi (ahşap): 30 mm maksimum delme kapasitesi (buat açma): 68 mm maksimum delme kapasitesi (metal): 13 mm yükseklik: 12,3 cm

Darbeli matkap neden darbe vurmaz?

Bunun temel sebeplerinden bir tanesi aşırı kullanımdan kaynaklı piston oringlerinin aşınmasıdır. Bu durum makinenin performansının düşmesine sebep olur. Piston kolu zamanla dayanıklılığını yitirerek kırılabilir. Makinenin zaman geçtikçe darbe gücü azalmaya başlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *