Çin Topu Nasıl?

Çin Topu içinde ne var?

Gergadan boynuzu da dahil olmak üzere 38 Çin ilacının bir araya gelmesiyle oluşan bu özel formül çok güçlü bir ereksiyon kuvveti ortaya çıkarma, ilişki süresini yukarı çekme ve doğurganlık etkisini arttırmasıyla bilinen bir afrodizyaktır.

Çin topu eczanede satılıyor mu?

Çin topu 4 lü macun bir kutu pakette içerisinde toplam 4 adet macun satışı yapılmaktadır. Bir adet macun ağızda çiğnenerek alınmalıdır. Satış yerleri olarak eczanede kesinlikle satılmaz. Fakat isterseniz online wep sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Çin topu aktarlarda bulunur mu?

Online olarak web den sipariş Çin topu aktarlarda bulunur mu wep den internet sitelerinde online olarak alabilirsiniz. Çin macunu eczane de bu ürünün satılmamaktadır. Performans hapı online eczane internet sitemizden güvenle olarak sipariş verebilir.

Çin topu nedir ne işe yarar?

Çin topu, tibet sakızı veya diğer adıyla tibet atomu ereksiyon, erken boşalma, iktidarsızlık ve cinsel isteksizlik, sertleşme problemlerini bitkisel formülü ile gideren ve maksimum performans sağlayan bir cinsel performans ürünüdür.

Chinese ball nasıl kullanılır?

Çin topu nasıl kullanılır, cinsel birliktelikten yaklaşık yarım saat önce ağız yoluyla alınan ilacın yarı aç karna alması önerilir. Bunun nedeni ise karnınız açken ereksiyonun etkisi daha hızlı ve güçlü görüyor olmanız.

Çin topu nasıl yenir?

Çin Topu nasıl kullanılır?

  1. Çin topu kullanımı esnasında kişinin midesi ne çok tok ne çok aç olmalıdır.
  2. Sert bir macun şeklinde olan ürün ağızda 5 dakika sakız gibi çiğnenmelidir.
  3. Daha sonra bir içecek yardımı ile yutulmalıdır.
  4. 1 adet macun 2 veya 3 parçaya bölünerek alınabilir.
You might be interested:  Soru: Çin Seddi Kim Tarafından Yapılmıştır?

Sildenafil yan etkileri nelerdir?

Sildenafilin yan etkileri baş ağrısı, yüz kızarması, baş dönmesi, bulanık görüş ve karın ağrısı olabilir. İlaç, göğüs ağrısını tedavi etmek için kullanılan nitratlarla alınmamalıdır çünkü birleşim kan basıncında tehlikeli bir düşüşe neden olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *