Çin Kargo Takip?

Çin posta takibi nasıl yapılır?

China Post ePacket’inizi Ship24 web sitesine takip numarasını girerek takip edebilirsiniz. Ship24 daha sonra paketinizin konumu ve durumu hakkında size güncel takip bilgilerini verebilecek.

Yanwen kargo takibi nasıl yapılır?

Yanwen paketinizin veya başka bir kurye ile bir paketin durumunu ve konumunu kontrol etmek için Ship24 web sitesine gidin ve kullanımı kolay, ücretsiz, evrensel takip sistemine takip numaranızı girin ve siparişinizle ilgili en son bilgileri alın.

Çinden gelen kargo takibi nasıl yapılır?

Takip yapabilmeniz için alışverişlerinizden sonra satıcıların size gönderdiği “Tracking Number” yani Türkçe’siyle kargo takip numarası gerekmektedir. Bu numarayı alışveriş yaptığınız sitenin “My Order” yani siparişlerim kısmından ulaşabilrsiniz.

17 Track ne demek?

Takip numaranızı girdikten ve “İzle” yi tıkladıktan sonra, sistemimiz sizin için farklı kaynaklardan gönderilen nakliye bilgilerini otomatik olarak toplar. Onları sade, resimsel ve anlaşılır biçimde sunarız. Bu, her bir operatörün resmi web sitesini bulma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Postam nerede sorgulama?

İlk olarak, 444 1 788 telefon numaralı PTT Kargo çağrı merkezini arayarak PTT kargo takip isimle sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz. İkinci bir yol olarak, 0312 509 50 00 telefon numaralı PTT Kargo’yu arayarak isminizle kargo sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Çin Seddini Kim Yaptırmıştır?

Singapore Post kaç günde gelir 2020?

Öğenizi uluslararası olarak göndermek için Singapore Post ‘u kullanmak istiyorsanız, 4 farklı seçeneğiniz olacaktır: Speedpost ekonomisi: Bu seçenek, paketinizin 21-35 iş günü içinde ulaştığını görecektir. Speedpost standardı: Bu seçenek, paketinizin 5-14 iş günü içinde ulaştığını görecektir.

Aliexpress kargom nerede Ptt?

Aliexpress uzerinden size verilen kargo takip kodunu gonderitakip. ptt.gov.tr’ye yazarak Turkiye ici kargo takibini yapabilirsiniz.

Wweta hangi kargo?

türkiye’deki dağıtımı aras kargo tarafından yapılıyor. ayrıca paket türkiye’ye giriş yapıp, gümrükten de geçtikten sonra, aras kargo ‘nun sitesinde sağ altta bulunan e-ticaret takip kısmından weworldexpress seçilerek de takip edilebiliyor.

Bangood hangi kargo ile gönderiyor?

Çoğu zaman, BangGood ‘da yapılan siparişler China Post teslimat hizmeti, Hollanda Postası, DHL veya yine EMS China Post aracılığıyla gönderilir.

Aliexpress Türkiyede hangi kargo ile çalışıyor?

Aliexpress Hangi Kargo İle Gelir? Türkiye için Ptt kargo ile çalışıyor. Çalıştığı kargo firmaları ülkeden ülkeye değişmektedir. Türkiye için ePacket, China Post Registered Air Mail (Çin Posta Kargo ), Dhl, Ems ile çalışıyor.

Yurt dışından gelen kargoyla nereye gelir?

Ürünün gümrük işlemleri varsa veya ürünün gümrüklü olduğu düşünülüyorsa bulunduğunuz ildeki Gümrük Müdürlüğü’ne sevk edilir. Ürün bulunduğunuz ile ulaştığında PTT’nin kargo bölümünde bekler.

Ali ekspres kargo takibi nasıl yapılır?

Satın alma işleminizi gerçekleştirdiğiniz “Siparişlerim” kısmına giriş yaparak gönderi durumunu kontrol edebilirsiniz. Siparişim bölümünde yer alan “Gönderi Bilgisi” seçeneğine tıklayarak AliExpress kargo takip sürecini izleyebilirsiniz.

Aliexpress takipsiz kargo ne demek?

Takipsiz kargo seçeneğinde rastgele zamanlarda belli başlı hareketleri giriyorlar ve kargonun tam olarak nerede olduğunu bilemiyorsun. Fiyatı yüksek ürün alırken takipli kargo seçeneğini seçmen senin için daha sağlıklı olur, en azından kargo nerede diye düşünmezsin.

You might be interested:  Sık sorulan: Çin Yılbaşısı Ne Zaman?

Wish kargo takip nasıl yapılır?

Wish web sitesini ziyaret ettiğinizde, “gönderim takibi ” alanına gidin. Ancak, Wish paketinizi takip etmek için şirketin web sitesini seçmeniz gerekecektir. Ardından, gönderi teslimatınızın tüm ayrıntılarını almak için izleme kimlik kodunuzu girmeniz ve “izleme bilgilerini kontrol et” düğmesini tıklamanız gerekir.

Cihet no ne demek?

CİHET NO NE DEMEK? PTT kargonun takip sitesinde görünen “ Cihet No ” dağıtıcının numarasıdır. Kargolar PTT şubesine teslim edildikten sonra alıcıya teslim edilene kadar PTT kargo sorumluluğundadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *