FAQ: Asya Tur Ne Zaman Açılacak?

Asya Tur nerelere gidiyor?

Asya Tur otobüs firması günümüzde, “İzmit, Ankara, İzmir, Harem, Bursa, Akçakoca, Alanya, Alaplı, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Bucak, Çine, Değirmendere, Didim, Düzce, Ereğli, Gölcük, Karamürsel, Kozlu, Kuşadası, Manavgat, Manisa, Marmaris, Milas, Muğla, Sakarya, Selçuk, Serik, Söke, Yatağan, Kemer, Zonguldak”

Asya Tur ne zaman battı?

2005 yılında otellere ve müşterilerine olan 20 milyon dolarlık borcunu ödeyemeyince iflas ettiğini açıklayan Asya Tur, piyasaya The World of Asyam Tur adıyla dönmesinin ardından şimdi de peş peşe tur iptallerine başladı.

Asya Tur hangi firmanın?

Yolcu taşımacılığının eski firmalarından “ Asya Tur ” markasını Kocaeli merkezli Genç Turizm satın aldı. Asya Tur 3 Nisan’da yeniden yollara çıkacak. Kocaeli merkezli, yolcu taşımacılığı firması olan Asya Tur, yeniden yollara çıkıyor.

Asya Tur kime ait?

11 ilde servis ve personel taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Kocaeli merkezli Genç Tur ‘un firma sahibi Ali Genç ve oğlu Niyazi Genç, 2019 Aralık ayında Asya Tur ‘un isim hakkını alarak tekrar sektörle buluşturmaya yönelik ilk adımları attılar.

Yolcum Nerede uygulaması?

” Yolcum Nerede ” uygulamamız sayesinde yolcunuzun seyahat halindeyken nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Seferinizi seçtikten sonra otobüsün nerede olduğunu anlık olarak güncellenen harita üzerinden takip edebilirsiniz.

Efe Tur hangi ilin?

Genel merkezi Kocaeli’nde bulunan Efe Tur, 130 adet bilet satış ofisi ve 120 araçlık filosu ile günde ortalama 10.000 yolcu taşımaktadır.

Izmit istanbul otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İzmit (Kocaeli) – İstanbul otobüs bileti 35,00 TL’dir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Asya Bank Hesapları Ne Olacak?

Efe Tur kime ait?

Efe Tur Kocaeli firması sahibi kimdir: İzmitli Efe ailesi, 2012 yılında Efe Tur ‘u sattı. Alper Birant ve Halit Bıçak tarafından satın alınan Efe Tur, bu iki ailenin kontrolünde 10 yıldan beri hizmet veriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *